Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Macut: Nema potrebe za vanrednim delovanjem u vezi sa snegom

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Foto: Beta.rs
Kontekst

 Predsednik Vlade Srbije Đuro Macut ocenio je danas da nema potrebe za vanrednim delovanjem u slučaju pojačanih snežnih padavina i da je situacija pod kontrolom. „Imamo samo na nekoliko mesta u republici te osetljive zone, Loznički kraj, Zlatiborski okrug, koji su tradicionalno uvek u ovo vreme u tim problemima, velikih snežnih padavina koje se dese […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.