Nikola Jovanović je rekao da je taj dug glavni razlog za rebalans koji se očekuje u četvrtak. Prema njegovim rečima, bez reforme gradske uprave i posebno javnog komunalnog sektora u Beogradu mogla bi biti snižena kreditna ocena i otežano dalje zaduživanje i servisiranje obaveza.
Jovanović je naveo da su među najvećim dužnicima Beogradske elektrane, GSP Beograd i Beograd put. U tekstu je navedeno i da je reč o dugu prema dobavljačima.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.