Fudbaleri Irana ostavili su posle utakmice protiv Belgije na Svetskom prvenstvu poruku na stadionu u Los Anđelesu u kojoj navode svoju želju da „mir, poštovanje i prijateljstvo prevladaju među svim narodima“. Rukom pisana poruka ostavljena je u njihovoj svlačionici, posle remija 0:0 sa Belgijom. Fudbaleri Irana se takmiče na Svetskom prvenstvu dok njihova država sa […]
Fudbaleri Irana ostavili rukom pisanu poruku u svlačionici u Los Anđelesu
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
