U saopštenju su optužili gradsku vlast da „planira da plasira gotovo 1,8 milijardi dinara u ‘usluge po ugovoru’ koje se mahom koriste za plaćanje birača dok zakida skoro 1,5 milijardi za obrazovanje, zdravstvenu, socijalnu, dečiju zaštitu i kulturu“.
„Dok građani pišu desetine hiljada primedbi i organizuju peticije za očuvanje svog kraja, odnarođena skupštinska većina će danas na zvonce, podizati ruke za ispunjavanje želja investitora u šumi Bajdina, u Požeškoj, Južnom bulevaru ili Tošinom bunaru. Vlast ove grupe ljudi ne počiva na poverenju građana. Oni pravo da uništavaju Beograd crpe iz izborne krađe i manipulacija i to je zapravo jedini plan koji imaju“, ocenili su iz Demokratske stranke.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.