Ministar unutršanjih poslova Ivica Dačić je danas ocenio kao „politički pamflet“ rezoluciju o Srbiji koju je Evropski parlament (EP) usvojio u Strazburu, u sredu, 22.oktobra. Dačić je za RTS negirao navode te rezolucije, posebno o postupanju policije i ocenio da obiuje brojnim neistianama. „To je politički pamflet a ne ozbiljan dokument“, kazao je Dačić. Pročitajte […]
Dačić: Rezolucija Evropskog parlamenta o Srbiji je „politički pamflet“ i „obiluje neistinama“
7
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
7 komentara
7 komentara

Pa Biblija lepo kaže da svaki ČOVEK/ŽENA vlada da druge upropasti i unesreći, da im nanese štetu, a ne da im donese benefite (Propovednik 8:9).
Zato je Isus stalno naglašavao da će samo Božje Kraljevstvo nakon što uništi sve vladavine, doneti mir i sigurnost ovoj napaćenoj planeti (Danilo 2:44; Matej 6:9,10).
Pročitajte celu vest i putem naših aplikacija za mobilne uređaje:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wnapp.id1728908695220&hl=en&pli=1
Apple: https://apps.apple.com/us/app/serbian-news-media/id6739509074
To reče lik koji učestvovao u Briselskom sporazumu i ode na čas da otpeva Erdoganu na uvce jednu pesmicu ,aj ćao bre , ćao nema više !
Hoćete Evropu zbog finansija,a kad vam je sasula istinu u lice sad su vam neprijatelji.
da
Koferce ide polako vreme blizi se zabela kraj.
I oni lažu sram ih bilo.štaćete tamo ko laže ,taj i krade.Ako idete sa njima isti ste.