Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, ispred Mašinskog fakulteta, bez vode deo potrošača u opštinama Palilula, Stari grad i Savski venac. JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ je najavilo da će popravka trajati do 22:00 sata. Građani koji su se javili agenciji Beta kažu da u centru nema vode, da ne rade toaleti […]
Centar Beograda bez vode
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
