Vozačima se savetuje oprez zbog odrona i zemlje na putu, koji tu mogu da se pojave zbog topljenja snega, a očekuje se pojačan saobraćaj na prilazima planinama, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Na naplatnim rampama i granicama jutros nema zadržavanja za putnička vozila.
Kamioni čekaju na izlaz iz zemlje na Horgošu oko tri sata, na Kelebiji jedan, a u Batrovcima i Šidu četiri sata.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.