Američka vojska saopštila je da je napala 10 meta u Iranu po nalogu predsednika Donalda Trampa (Trump), čime se nastavlja niz napada koji Vašington i Teheran razmenjuju od četvrtka. Centralna komanda SAD je, u objavi na društvenim mrežama, saopštila da su američki vojni avioni ciljali iransku vojnu „infrastrukturu za nadzor, komunikacione sisteme, lokacije protivvazdušne odbrane, […]
Američka vojska saopštila da je napala 10 lokacija u Iranu zbog više napada Teherana po regionu
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
