Zvezda serije Prijatelji Dženifer Aniston rekla je da ona i koleginica Gvinet Paltrou i dalje razgovaraju o svom zajedničkom bivšem, Bred Pitu. Ona je tom izjavom dala retki uvid u odnose holivudskih zvezda.
Paltrou i Pit bili su vereni nekoliko meseci tokom 1996. i 1997. godine, a potom je on bio u braku sa Aniston od 2000. do 2005, prenosi BBC.
Na pitanje časopisa Vanity Fair da li ona i njena bliska prijateljica Paltrou ikada pričaju o bivšem, Aniston je odgovorila: „Oh, naravno. Kako da ne? Mi smo devojke.“
Međutim, detalji njihovih razgovora ostavljeni su čitaocima da ih zamišljaju, a novinar je naveo da njih dve „više razmenjuju savete o zdravlju nego tračeve“.
Obe su poznate po tome što vode računa o zdravlju. Aniston je o tome rekla: „Stalno razmenjujemo savete – ‘Šta radiš za ovo?’, ‘Šta radiš za ono?’, ‘Imaš li novog lekara za to?’“
Aniston se osvrnula i na svoj veoma medijski ispraćen razvod od Pita pre 20 godina, nazvavši ga „veoma ranjivim periodom“, i dodala: „Ironično, bila sam na njihovoj [Paltrou i Pitovoj] veridbi.“
Glumice su se upoznale kada su Paltrou i Dejvid Švimar, Anistonin kolega iz Prijatelja, snimali film The Pallbearer 1996. godine.
„Već smo tugovali za Metjuom Perijem“
Aniston se osvrnula i na smrt kolege iz Prijatelja Metjua Perija 2023. godine, čiji su problemi sa zavisnošću bili dobro poznati.
Obdukcija je pokazala visoku koncentraciju ketamina u njegovoj krvi i zaključila da su ga „akutni efekti“ droge usmrtili.
„Uradili smo sve što smo mogli kada smo mogli“, rekla je, misleći na napore glumačke ekipe Prijatelja da mu pomognu u borbi protiv zavisnosti.
„Ali gotovo je delovalo kao da već dugo tugujemo za Metjuom, jer je njegova borba sa tom bolešću bila izuzetno teška.
Koliko god da je bilo teško svima nama i fanovima, deo mene misli da je ovo možda bolje. Drago mi je što više nije u tom bolu“, rekla je.
Aniston i Peri tumačili su dvoje od šest mladih prijatelja koji žive u Njujorku u globalno popularnoj seriji, koja se emitovala od 1994. do 2004. godine. Ova Emi i BAFTA nagrađivana serija doživela je novi talas popularnosti kada je 2015. počela da se prikazuje na Netflixu.
Prijateljstvo sa Mišel Obamom
Aniston je najpoznatija po ulozi Rejčel Grin u seriji, ali je igrala i u romantičnim komedijama sa glumcima poput Adama Sandlera, Vinsa Vona i Ovena Vilsona. Takođe glumi u američkoj seriji The Morning Show sa Ris Viterspun, o jutarnjem programu na televizijskoj mreži.
Tokom intervjua za Vanity Fair, dotakla se i tema tabloida, poput one koja ju je povezivala sa predsednikom Barakom Obamom, što je prošle godine demantovala u emisiji Jimmy Kimmel Show.
Rekla je da bolje poznaje Mišel Obamu nego bivšeg predsednika, dodavši: „Imala sam sreću da večeram sa Mišel pre mesec dana“, ali je naglasila da ta glasina „nije ni pomenuta“ tokom njihovog druženja.
„Mislim da niko zapravo ne obraća pažnju na takve priče“, dodala je.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.