MONARHISTI su naveli da ti ljudi, kako tvrde, nisu plaćeni da štite interese Srbije, već interese svojih država. Tomišević je rekao i da nijedna ozbiljna i suverena zemlja ne dozvoljava da joj državnu politiku kreiraju ljudi koji istovremeno primaju platu od stranih vlada i institucija.
„Zato nije čudo što Vučićeva politika godinama više odgovara Berlinu, Londonu, Parizu, Vašingtonu i drugim zapadnim centrima moći nego sopstvenom narodu. Zbog toga ne čudi što je Vučić prihvatio francusko-nemački sporazum kojim se Srbija odrekla Kosova i Metohije“, rekao je Tomišević.
MONARHISTI su potom naveli da su među Vučićevim savetnicima Jerg Heskens (Nemačka), Toni Bler i Alaster Kembl (Velika Britanija), Bodo Hombah (Nemačka), Alfred Guzenbauer (Austrija), Dominik Stros-Kan (Francuska), Izrael (Srulik) Ajnhorn (Izrael), Ričard Grenel (SAD) i Marko Čadež (Srbija). Za Marka Čadeža su naveli i da je dugogodišnji predstavnik nemačke privrede u Srbiji i nekadašnji portparol Ambasade Nemačke u Beogradu.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.