Srpska napredna stranka (SNS) ponovo pokazuje da je otela državu i koristi je kako bi opstala na vlasti, navodi se u saopštenju Srbije centra – SRCE. U tom tekstu se kaže da Beograd preživljava trodnevnu blokadu i saobraćajni kolaps zbog subotnjeg stranačkog mitinga, uz pitanje koliko će to da košta i ko će da plati troškove.
SRCE navodi i da radnici Telekoma Srbije danima po gradu postavljaju tehniku i kombije sa „pojačivačima signala”, dok radnici beogradskih javnih komunalnih preduzeća montiraju ograde i pripremaju teren za SNS. U saopštenju se dodaje da se angažuju stotine autobusa iz cele zemlje kako bi se u Beograd doveli ljudi za skup.
Ta organizacija traži da Državna revizorska institucija (DRI) i budžetska inspekcija odmah pokrenu postupak i utvrde utrošak javnih sredstava za ovaj miting. Takođe traži da Telekom Srbija i beogradska komunalna preduzeća objave ugovore i fakture na osnovu kojih su angažovali radnike i opremu za potrebe jedne političke partije.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.