Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u skoku uvis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Topić je prekočila 1,95 metara, čime je izjednačila rezultat Australijanke Elenor Paterson, pa su podelile drugo mesto.
Topić je takmičenje počela na 1,85 metara, a zatim je iz prvog pokušaja preskočila 1,90 i 1,93 metra. Visinu od 1,95 preskočila je iz drugog pokušaja, a 1,97 iz trećeg.
Visinu od 1,99 metara nije pokušavala, a takmičenje je završila sa tri neuspešna pokušaja na 2,01.
Pobedila je olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.