Stranka slobode i pravde Lebane pita ko je organizovao i finansirao održavanje skupa opisanog kao primitivno organizovano „narodno veselje“ pod sloganom „Srbija pobeđuje“ u Pertatu. U saopštenju se, takođe, traži odgovor da li postoji odobrenje nadležnih organa za korišćenje sportskog objekta u političke svrhe i da li su inspekcijski organi dali odobrenje za organizovano serviranje i konzumiranje hrane i pića.
SSP Lebane pita i da li je policija po završetku skupa sprovela rigoroznu kontrolu učesnika u saobraćaju, kao što to radi na drugim mestima. Stranka slobode i pravde Lebane navodi da će, ukoliko ne dobije odgovore u razumnom roku, podneti prijave nadležnim organima protiv javnih pozivalaca na navedeni skup.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.