Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P. L. (2000) i M. L. (1995) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Prema saopštenju, osumnjičeni su u dužem vremenskom periodu od za sada nepoznatih lica nabavljali kokain, koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu.
Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi. Kod osumnjičenog M. L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina.
Pretresom stana koji je, kako se sumnja, koristio M. L. za čuvanje i pripremu narkotika za prodaju, zaplenjeno je još 850 grama kokaina i vagica za precizno merenje. Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i, uz krivičnu prijavu, biće privedeni nadležnom tužilaštvu.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.