Protest „Sve se vidi na Vidovdan“ počeo je danas u Kraljevu nešto posle 18 časova.
U centru Kraljeva okupilo se više hiljada građana na poziv studenata u blokadi.
Pre početka glavnog dela programa okupljeni su dočekali učesnike Vidovdanskog marša, koji su pešačili od Kragujevca.
Okupljeni uzvikuju „Pumpaj“ i nose transparente sa natpisom „Studenti pobeđuju“.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.