Građani su se danas okupili ispred zgrade Opštine Zvezdara sa namerom da prisustvuju sednici na kojoj se, između ostalog, odlučuje i o seči dela Zvezdarske šume. Međutim, mnogima je onemogućen ulazak od strane neidentifikovanih osoba, koje su tvrdile da ih nema na „spisku“.
Miloš Vučković, jedan od okupljenih građana, izjavio je za N1 da sumnja da Srpska napredna stranka (SNS) Zvezdara dostavlja spiskove privilegovanih građana kako bi popunili mesta i sprečili druge da iskoriste svoje građansko pravo prisustvovanja sednici. On je dodao da su se poslednjih godina pojavljivala sumnjiva lica koja legitimišu građane i odbornike bez posedovanja zvanične legitimacije.
Građani su predali peticiju protiv seče dela Zvezdarske šume kod Instituta „Mihajlo Pupin“ i očekuju odgovor lokalnih vlasti.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.