Tokom jutarnjeg i popodnevnog špica očekuje se pojačan intenzitet saobraćaja, posebno na gradskim saobraćajnicama, prilazima poslovnim centrima i frekventnim putnim pravcima te se vozačima savetuje dodatna opreznost i strpljenje, saopštio je Auto-moto savez SRbije (AMSS).
Na naplatnim stanicama i na putničkim terminalima graničnih prelaza nema zadržavanja vozila.
Kamioni na izlazu iz zemlje na prelazu Batrovci čekaju tri sata, a na prelazu Šid dva sata.


Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.