Kamioni na graničnim prelazima Batrovci i Šid na izlazu iz Srbije sa Hrvatskom čekaju tri sata, saopštio je večeras Auto-moto savez Srbije.
Zadržavanje od dva sata za kamione je na graničnim prelazima Horgoš i Kelebija sa Mađarskom, Bezdan sa Hrvatskom i prelazu Sremska Rača sa Bosnom i Hercegovinom.
„Na naplatnim stanicama na autoputevima u Srbiji nema zadržavanja vozila, kao ni na ostalim graničnim prelazima“, saopštio je AMSS.


Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.