ABA liga izrekla je kaznu Milošu Teodosiću zbog incidenta na drugoj utakmici četvrtfinala protiv Igokee u Laktašima, piše Danas.
Košarkaš Crvene zvezde je na toj utakmici isključen zbog sukoba prvo sa sudijom, a potom i čelnicima regionalne lige koji su sedeli u prvom redu. Kažnjenje sa tri utakmice neigranja.
Kazna počinje od prve utakmice polufinala protiv Budućnosti, a Teodosić je takođe dužan da plati novčanu kaznu od 10.000 evra.
Disciplinary sanctions for Miloš Teodosić.
🔗: https://t.co/QDSNlfAVxg #ABALiga pic.twitter.com/owBsNsKII7
— AdmiralBet ABA League (@ABA_League) May 19, 2025
Izrečene su i druge kazne za četvrtfinalne duele ABA lige. Cedevita Olimpija je kažnjena sa 2.000 evra, Spartak sa 900 evra, a Igokea 600 evra.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.