Studenti i srednjoškolci iz Sremske Mitrovice i okolnih mesta stigli su na protest u Šid, gde su im meštani pripremili doček.
Stanovnici Šida su pozdravili povicima „Pumpaj“ mlade koji su prepešačili oko 35 kilometa, piše portal N1.
Danas je Dan oslobođenja Šida u Drugom svetskom ratu i tim povodom su studenti organizovali protest „Srbijo, oslobodimo Šid“.
Oko 20 mladih Mitrovčana krenulo je jutros peške ka Šidu, a usput su im se pridružili stanovnici mesta kroz koja su prolazili.
U Kuzminu su se poljoprivrednici s traktorima pridružili koloni.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.