Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je Vlada Srbije u proteklih 100 dana radila u „najtežim uslovima“ i poželeo joj uspeh.
Najavio je da će se godišnjica operacije „Oluja“ obeležiti 3. avgusta, verovatno u Sremu, u znak sećanja na žrtve i proterane.
Takođe je pomenuo hrvatsku vojnu paradu 31. jula i najavio srpsku za sredinu septembra.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.