Stranka Srbija centar (SRCE) saopštila je danas da Železnička stanica Novi Beograd „nije redovno pregledana skoro tri meseca“, te da se na dolaznom peronu „raspadaju komadi platforme“, ugrožavajući bezbednost putnika.
SRCE je zatražilo hitnu sanaciju i funkcionalnost stanice. Iz stranke poručuju da se građani Beograda suočavaju sa „urbanističkim nasiljem investitora nad zelenim i drugim površinama i ekološkim opasnostima“ tokom mandata aktuelnog i prethodnog gradonačelnika.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.