Arhiv javnih skupova objavio je danas da je u subotu, na skupu pristalica vlasti u Beogradu, u 18.55 sati, bilo prisutno 32.500 ljudi.
U objavi na društvenoj mreži „Iks“ (X) je naveo da je broj prisutnih, u subotu na skupu „Srbija jedna porodica“, u 18.55, utvrđen metodom „manuelnog anotiranje na ortosnimku“.
Po rangu, kako piše u objavi Arhiva, to je bio peti po veličini skup u organizaciji aktuelne vlasti.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je u subotu da je u Beogradu, na platou ispred Skupštine Srbije, tom skupu prisustvovalo oko 207.000 građana.

Šta vi mislite?
Uključite se u diskusiju ili pročitajte stavove drugih čitalaca.