Noć u Beogradu protekla je bez saobraćajnih nezgoda, rečeno je Beti u Hitnoj pomoći.
Dežurne ekipe intervenisale su ukupno 135 puta, od čega 26 puta na javnim mestima.
Za pomoć su se najčešće javljali hronični bolesnici.
Ulogujte se na vaš nalog!
Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.