Američki košarkaš Ajzea Kenan napustio je Crvenu zvezdu, nakon što mu je istekao dvogodišnji ugovor, saopštio je danas beogradski klub.
Ovaj 35-godišnji bek sa Zvezdom je osvojio Kup Radivoja Koraća prošle godine, a tokom dve sezone odigrao je 73 utakmice za crveno-bele i postigao 703 poena.
„KK Crvena zvezda želi Ajzei Kenanu puno zdravlja, sreće i sportskih uspeha u nastavku karijere“, navodi se u saopštenju kluba na zvaničnom Instagram nalogu.
Kenan je pre Zvezde nastupao za Olimpijakos, a u Evropi je igrao i za Uniks iz Kazanja i Galatasaraj.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.