Ispred jednog lokala u Bulevaru kralja Aleksandra u beogradskoj opštini Zvezdari dogodila se pucnjava oko 16 časova, nema povređenih, nezvanično saznaje N1.
Prema prvim informacijama nema ni oštećenja na kafiću, policija je na terenu i radi na uviđaju.
Prema pisanju beogradskih medija pucnjava se dogodila u kafiću „Parlament“, nema povređenih, a kako tvrde, napadač se odmah nakon pucnjave odvezao u nepoznatom pravcu.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.