Odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je danas u Francusku, gde će igrati na utakmice druge sedmice Lige nacija, a selektor George Krecu će u Orleanu moći da računa na 18 igrača.
Srbija će ove nedelje u Orleanu igrati protiv Japana, Kube, Francuske i SAD.
Posle prve sedmice takmičenja, Srbija ima tri pobede i jedan poraz i peta je na tabeli Lige nacija sa devet osvojenih bodova.
Na spisku selektora za utakmice u Orleanu su:
Tehničari: Nikola Jovović, Vuk Teodorović i Aleksa Batak;
Korektori: Veljko Mašulović, Dušan Nikolić i Aleksandar Šoša;
Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić;
Blokeri: Aleksandar Nedeljković, Nemanja Mašulović, Aleksandar Stefanović, Stefan Kokeza i Andrej Rudić;
Primači: Pavle Perić, Nikola Brborić, Vuk Kulpinac, Lazar Marinović i Zeljko Ubiparip.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.